undefined
undefined

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "Vester" Handzelewicz Sp.j., ul. Graniczna 15, Kutno

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "Vester" Handzelewicz Sp.j.
99-300 Kutno,
ul. Graniczna 15

tel./fax (+48) 24 253 34 56,
tel. (+48) 24 253 51 18,
tel. (+48) 24 254 76 39

www.vester.com.pl

vester@vester.com.pl

 

 

Profil działalności:

 

Firma VESTER powstała z potrzeby tworzenia i budowania nowej rzeczywistości, założona w styczniu 1991 roku w nowej Polsce, wykorzystując możliwości gospodarki rynkowej miała być źródłem samorealizacji i rozwoju. Zespół zarządzający i pracownicy VESTERU przyjmując do realizacji coraz to odważniejsze zadania, elastycznie reagowali na zmiany zachodzące w otoczeniu.
Ponad sto zrealizowanych projektów inwestycyjnych w kraju i zagranicą, w tym ponad czterdzieści w branży medycznej i farmaceutycznej dało podstawy do specjalizacji i rozwoju szerokiej kooperacji.
Cel zbudowania jak najszerszej oferty rynkowej, od pomysłu, przez lokalizację, projekt i wykonawstwo, mógł być osiągnięty dzięki stałej współpracy, szczególnie z dwiema pracowniami projektowymi z Poznania i Łodzi.
Stali klienci, dla których firma zrealizowała od kilku do nawet kilkunastu projektów, umożliwili powstanie nowych wartości, jakimi są kreacja biznesu i wysoka jakość.
Filozofia firmy zakładająca działania koncentrujące się na sukcesie klienta dała podstawy do dynamicznego rozwoju.
Kadra VESTERU to grupa kilkunastu inżynierów różnych specjalności, ekonomiści, prawnicy i technicy, a także oddani swojej pracy murarze, montażyści, elektrycy, instalatorzy i kierowcy.
Aktywność VESTERU to także budowanie więzi społecznych i podejmowanie działań w sferze społecznej odpowiedzialności biznesu.
Nadchodzące lata to nowe wyzwania i szanse, ale i zagrożenia, które będziemy chcieli przekształcić w sukces naszych klientów i partnerów.