undefined
undefined

Konkurs pn. Gwiazdy Wielkopolskie

Konkurs pn. Gwiazdy Wielkopolskie, organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, polega na wyłonieniu najciekawszych projektów realizowanych w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013.

Celem konkursu jest zainteresowanie mieszkańców Wielkopolski, w tym potencjalnych beneficjentów, Funduszami Europejskimi, a także pokazanie w ramach tzw. dobrych praktyk projektów, które zostały zrealizowane dzięki środkom unijnym w Wielkopolsce, w tym dwa projekty z terenu Nowego Tomyśla.


Konkurs zainaugurowany został 5 czerwca br. podczas kampanii promocyjnej Miasteczko Europejskie – Miasteczko pełne Gwiazd w Poznaniu i trwać będzie do 30 września br. Do tego dnia włącznie będzie trwać również głosowanie.


Projekty do konkursu mogli zgłaszać bezpośrednio beneficjenci oraz projektodawcy do 28 maja br. Łącznie na konkurs zgłoszono 43 projekty, z którymi można zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej oraz podczas kampanii Miasteczko Europejskie – Miasteczko pełne Gwiazd – harmonogram Miasteczka znajduje się w panelu Imprezy. Opis projektów opublikowany został również w folderze – dodatku do Gazety Wyborczej.

Aby oddać głos należy w panelu <<Głosuję>> wybrać najciekawszy projekt, następnie wpisać podany na stronie kod, podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Organizator Konkursu zastrzega, iż uczestnik głosowania może oddać jeden głos oraz że jeden głos może być oddany z jednego adresu IP. Większa liczba głosów nie będzie brana pod uwagę. Beneficjenci zwycięskich projektów zostaną uhonorowani statuetkami oraz nagrodami, które wręczone zostaną podczas uroczystej gali.
Szczegółowe zapisy dotyczące przedsięwzięcia znajdują się w Regulaminie Konkursu.