undefined
undefined

Unijna środa w Wielkopolsce - 28 kwietnia 2010r.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu zaprasza wszystkich chętnych na cykl spotkań konsultacyjnych organizowanych raz w miesiącu. Najbliższe spotkanie już w środę 28 kwietnia br.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu rozpoczyna cykl spotkań konsultacyjnych dla beneficjentów z różnych działań w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Nadchodzące spotkanie skierowane jest do mikroprzedsiębiorców chcących aplikować w Działaniu 1.1. Omówione zostaną m.in. możliwości i zasady ubiegania się o wsparcie.

Konsultacje, prowadzone przez pracowników Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu, a także pracowników merytorycznych urzędu, odbędą się w sali nr 9 Urzędu Marszałkowskiego, przy ul. Przemysłowej 46 w Poznaniu, w godz. 14:00 – 16:00.

Tematyka kolejnych spotkań przedstawiana będzie na bieżąco.

Ilość miejsc jest ograniczona, a zatem decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o wypełnienie formularza online (proszę wypełnić wszystkie pola i kliknąć „wyślij”).

Wysłanie zgłoszenia oznacza automatyczny wpis na listę obecności. Przed spotkaniem mailem otrzymają Państwo potwierdzenie udziału lub informację o braku miejsc i wpisie na listę rezerwową.

 

Formularz on-line:

Unijna środa w Wielkopolsce, 28 kwietnia 2010 r.