undefined
undefined

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp.k., Paproć 111, Nowy Tomyśl

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp.k.

Paproć 111

64 - 300 Nowy Tomyśl

 

tel. 61 44 26 100

fax 61 44 26 141

 

e-mail: bartex@bartex.com.pl

www.bartex.com.pl

 

 

Profil działalności:

 
BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. Komandytowa- działa na polskim rynku od maja 1990 roku. Z czasem Firma rozpoczęła działalność w branży winiarskiej. Początkowo był to rozlew małych ilości wina typu vermouth. W dniu dzisiejszym BARTEX jest największym importerem i producentem całej gamy różnych win gronowych, owocowych, napoi winopodobnych i win oryginalnych w Polsce. Sprowadzamy je z różnych krajów świata: Francji, Chorwacji, Słowenii, Węgier, Austrii, Dani, Niemiec, Bułgarii, Macedonii, Włoch, Hiszpanii, a ostatnimi laty także
z Australii, Afryki Południowej, Kalifornii, Tunezji i Chile. Swoją działalność prowadzimy w oparciu o najwyższe standardy jakości: BRC, IFS, System HACCP.
Od roku 1993 prowadzimy własną fermentacje win gronowych i owocowych, którą nadzoruje specjalista z Chorwacji ( Paproć) oraz win i napoi winopodobnych ( Lwówek). Nasza Firma jest wyłącznym importerem wina z Danii: Kirsberry. Najbardziej znane marki handlowe BARTEX to vermouthy: Istra Bacchus, Napoleon. W grupie tej BARTEX zajmuje wiodącą pozycję. Wśród win stołowych: Veneto, Egri Bor, Tokaji, Madeleine, Chantal. W grupie win deserowych Firma jest liderem ze znanymi markami jak Edelkirsch, Cherry Staropolskie, Nalewka Wiśniowa, Sangria. Wina musujące: Amadeus, Moskowskoje Igristoje, Jantarnoje Igristoje i inne. BARTEX jest wyłącznym importem oryginalnego francuskiego szampana Charles de Cazanove.
W ostatnich latach firma BARTEX- Bartol Sp. z o.o. Sp. Komandytowa w Oddziale Lwówek, zajęła się również produkcją napoi alkoholowych niskoprocentowych, napoi bezalkoholowych oraz napoi spirytusowych wysokoprocentowych: wódek czystych i smakowych, spirytusu zbożowego , likierów , brandy, whisky i koniaku. Najbardziej znane marki wódek to VODKA.PL PREMIUM, VODKA.PL CRANBERRY, WÓDKA KŁOSÓWKA Z KŁOSEM, TUR VODKA i WÓDKA POLAND. Marki te w krótkim czasie osiągnęły znaczny wzrost sprzedaży i cieszą się coraz większą popularnością i rozpoznawalnością. Także Brandy Budafok Exclusive, produkowane przy współpracy z największym węgierskim producentem brandy, zdobywa coraz więcej swoich zwolenników.
Szereg win posiada złote medale, którymi corocznie nagradzane są na konkursach winiarskich, targach krajowych i zagranicznych m.in. w Niemczech, Kanadzie, Francji i Rosji. Oferta win jest obszerna zarówno w zakresie asortymentu, cen, jak i jakości.
Część produkcji sprzedawana jest na export do Niemiec, Czech, Chile, Francji, Anglii, USA, Włoch, a w perspektywie i na dalsze rynki zbytu.
Poprzez kontakty w swojej branży BARTEX znany jest jako solidny partner w całej Europie. Firma może się pochwalić znaczącym wzrostem produkcji sprzedaży. Dobra kondycja Firmy to nie przypadek, a efekt dobrze realizowanej strategii ekonomicznej. Maszyny i urządzenia oraz fachowa obsługa pozwalają na szeroki zakres możliwości produkcyjnych Firmy i dbałość o najwyższą jakość. Te atrybuty sprawiają, że wyroby BARTEX-u szybko zdobywają miejsce na rynku i spotykają się z uznaniem klientów w kraju i za granicą.
Drugą gałęzią działalności firmy BARTEX jest sezonowa produkcja suszonych warzyw i mieszanek warzywnych. Oferujemy susz z marchwi, susz selera, susz pasternaku. Głównym odbiorcą suszu jest Podravka- Chorwacja.