undefined
undefined

Biuro Odszkodowań AUDAXIA Tomasz Anioł, ul. Azaliowa 4, Glinno

Biuro Odszkodowań AUDAXIA  Tomasz Anioł

ul. Azaliowa 4
Glinno
64-300 Nowy Tomyśl

tel. 604 090 537

www.audaxia-odszkodowania.pl
e-mail: biuro@audaxia-odszkodowania.pl

Profil działalności:

Biuro Odszkodowań Audaxia prowadzi postępowania odszkodowawcze na rzecz osób poszkodowanych w wszelkiego rodzaju wypadkach ubezpieczeniowych, w tym głównie szkody osób poszkodowanych w wypadkach lub ich rodzin, oraz szkód majątkowych, w tym kolizji samochodowych, kradzieży samochodów czy pożarów jak i katastrof budowlanych, a także innych szkód, gdzie poszkodowanemu przysługuje odszkodowanie lub zadośćuczynienie.
W imieniu naszych Klientów prowadzimy postępowania mające na celu uzyskanie dla niego odszkodowania oraz zadośćuczynienia od ubezpieczalni lub innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody poprzez wypłatę stosownego odszkodowania.
Ciągła zmiana przepisów, różnorodność ich interpretowania, może doprowadzić do skomplikowania z gruntu rzeczy błahej sprawy, a w rezultacie zniechęcić poszkodowanego do walki o odszkodowanie i zadośćuczynienie. W tym miejscu warto podkreślić, że każda sprawa jak i każdy wypadek jest inny, gdyż zmieniają się okoliczności w których doszło do zdarzenia, występują różne obrażenia, oraz szkody osobowe jak i w mieniu, dlatego też współpracujemy z wyspecjalizowanymi kancelariami adwokackimi, które każde postępowanie rozpatruje indywidualnie, a także od samego początku jest opiniowane i nadzorowane przez adwokatów i radców pranych. Dzięki tej współpracy, reprezentujemy swoich klientów na drodze postępowania przedsądowego jak i na drodze sądowej.
W przypadku gdy ubezpieczalnia odmówi Tobie odszkodowania, lub wypłaci, ale w kwocie z którą się nie zgadzasz, powołując się na skomplikowane przepisy, ustawy oraz ogólne warunki ubezpieczenia – dokonamy bezpłatnej analizy Twojej sprawy, a jeśli będzie to zasadne, wystąpimy z roszczeniami do ubezpieczalni, lub będziemy reprezentować Cię na drodze postępowania sądowego.
Wiem, że w pierwszych chwilach po wypadku jest ciężko, lecz niektóre decyzje trzeba podejmować właściwie i świadomie, dlatego Biuro Odszkodowań Audaxia, pomoże Państwu w sposób sprawdzony, właściwy i rzetelny, ponieważ zasługujecie Państwo na zrozumienie i szacunek.