undefined
undefined

Biuro Rachunkowe "Ko-B-Ra" Jerzy Kośmider, ul. Konopnickiej 37, Nowy Tomyśl

   

Biuro Rachunkowe "Ko-B-Ra" Jerzy Kośmider

ul. Konopnickiej 37
64 - 300 Nowy Tomyśl

tel./fax 061 44 21 087, kom. 605 449 336

Profil działalności:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • ksiąg podatkowych (KPiR, Ryczałt)
  • prowadzenie  ewidencji oraz  sporządzanie deklaracji podatkowych: PIT, VAT, CIT
  • prowadzenie kadr, płac i rozliczeń z ZUS
  • udzielanie pomocy przy zakładaniu firm
  • rozliczenia roczne (PIT)
  • wnioski o zwrot VAT w budownictwie
  • rozliczanie rolników - podatników VAT

 

Profil działalności:

Biuro rachunkowe Kobra – jesteśmy po to, aby ułatwić Państwu prowadzenie firmy!
Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość, elastyczne i indywidualne podejście do klienta – wszystko to zapewnia klientom nasze biuro rachunkowe. Nowy Tomyśl – tu zaufali nam liczni przedsiębiorcy i rolnicy, którym pomagamy w obsłudze księgowej już od 1994 roku.
Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy z bogatym doświadczeniem. Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów (Certyfikat nr 11467/2005 z dnia 17.10.2005).
Biuro Rachunkowe Kobra gwarantuje dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, solidność, głębokie zaangażowanie w sprawy klienta, dyskrecję i zachowanie całkowitej poufności wszelkich informacji dotyczących klientów. Zapewniamy elastyczność w działaniu oraz miłą atmosferę.
Nie jesteśmy tylko księgowymi, jesteśmy też ludźmi, którzy mają swoje pasje i zainteresowania.
W wolnych chwilach uprawiamy turystykę rowerową, narciarstwo biegowe i zjazdowe, delektujemy się literaturą historyczną i sensacyjną.
Teren działań Biura Rachunkowego Kobra to nie tylko Nowy Tomyśl. Usługi księgowe możemy świadczyć osobom z różnych miejscowości, ponieważ istnieje możliwość współpracy zdalnej i dostarczania dokumentów drogą pocztową lub przesyłką kurierską (wówczas szczegóły lub dodatkowe zagadnienia omawiamy telefonicznie lub mailowo). W konwencjonalnym rozwiązaniu zwykle wystarcza jedno spotkanie z klientem w miesiącu. Każdorazowo jest to kwestią indywidualnych ustaleń z naszym klientem.