undefined
undefined

PAL-GAZ Palacz sp. z o.o. sp. k.,Przyłęk 25A. Nowy Tomyśl

PAL-GAZ Palacz sp. z o.o. sp. k.

Przyłęk 25A,
64-300 Nowy Tomyśl

tel. 61 44 23 212

fax 61 44 25 037

 

e-mail: biuro@palgaz.com.pl

www.palgaz.com.pl

 

 


Profil działalności:


PAL-GAZ Palacz sp. z o.o. sp. k. to przedsiębiorstwo z dużym kapitałem zakładowym oraz nowoczesnym zapleczem sprzętowym, bazującym na najnowszych technologiach, prowadzące działalność na ternie całego kraju. Początki działalności sięgają roku 1970, kiedy to powstała firma PAL-GAZ, pierwotnie oferująca wykonywanie sieci wodno-kanalizacyjnych i instalacji co.

 

Nazwa PAL-GAZ powstała z połączenia pierwszych liter imion i nazwiska założycieli firmy. Na początku lat 90-tych po przekształceniu firmy, ze względu na duży popyt poszerzono zakres działalności o wykonawstwo posadzek przemysłowych.  

 

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Wykonujemy posadzki betonowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz najbardziej zaawansowanego sprzętu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasz produkt końcowy jest zawsze najwyższej jakości, odporny na zniszczenia i wytarcia nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

W naszej ofercie znajdą Państwo również najwyższej jakości nowoczesne posadzki w żywic epoksydowych przeznaczone do wykorzystania różnego rodzaju zakładach i halach przemysłowych. Posadzki żywiczne charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką wytrzymałością w porównaniu do czystego betonowego podłoża.

 

PROFESJONALNE WYKONANIE

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu jesteśmy w stanie w sposób najbardziej precyzyjny wyszlifować oraz wypolerować posadzkę betonową, dzięki czemu nabierze ona świeżego i nowoczesnego wyglądu. Renowacja posadzek (szlifowanie, impregnacja oraz polerowanie) ma na celu uzyskanie głębokiego, lustrzanego połysku na starej i zniszczonej przez użytkowanie posadzce.

 

WYJĄTKOWA WYTRZYMAŁOŚĆ

Nawierzchnie betonowe maja szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle jak i w powierzchniach użytku publicznego. Stosowane są przede wszystkim na zewnątrz budynku. Dzięki swoim właściwością są odporne na częstą i ekstremalną eksploatacje.

 

OPIS PROCESU PRODUKCYJNEGO

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny: na wykonanie przez nas prace udzielamy gwarancji od 3-6 lat na warstwę ścierną posadzki, bywa że Zleceniobiorca wymaga gwarancji na konstrukcję posadzki 10 lat. Dział serwisowy naszej firmy udziela wskazówek dotyczących eksploatacyjnych oraz konserwacji posadzki, a także, w przypadku powstania usterek eksploatacyjnych, opracowuje technologię oraz dokonuje naprawy.