undefined
undefined

P.H. Wasser Mann II Alina Czapracka-Bodus, ul. Osiedle Leśne 2G, Bolewice

P.H. Wasser Mann II Alina Czapracka-Bodus    
ul. Osiedle Leśne 2G
64-305 Bolewice

tel.: 61 441 17 25
tel.: 606 327 863
e-mail: biuro@wassermann.pl
http://wassermann.pl/


Profil działalności:

Firma Wasser Mann istnieje od 1999 roku i specjalizujemy się głównie w montażu kompletnych instalacji grzewczych z pompami ciepła.


Jesteśmy partnerem marki De Dietrich i Autoryzowanym Koncesjonerem francuskiego producenta pomp ciepła SOFATH. Pompy ciepła montujemy od 2000 roku, Wybór instalacji grzewczej to sprawa niezwykle ważna dla Inwestora, bo przecież to decyzja, która wiąże na wiele lat. Każdy zasługuje na instalację sprawdzoną, komfortową, niezawodną i tanią w eksploatacji. Dlatego służymy fachowym doradztwem popartym projektem wykonawczym i udzielamy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Wszystkim zainteresowanym tą technologią chętnie udostępnimy bogatą listę referencyjną klientów z całej Polski cieszących się z ogrzewania domów i wody użytkowej pompami ciepła Sofath. W siedzibie naszej firmy również zastosowaliśmy najnowszą technologię ogrzewania i chłodzenia przy pomocy pompy ciepła Sofath.


Podstawą naszego sukcesu jest Klient zadowolony , który bardzo chętnie podzieli się z Państwem swoim zdaniem na temat naszej współpracy, komfortu użytkowania i zadowalająco niskich kosztów eksploatacji instalacji z zastosowaniem pompy ciepła. Dla naszych klientów jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę ,od momentu pierwszego zapytania , poprzez realizację oraz eksploatację .


W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również nowoczesnej technologii kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaoczne, systemy uzdatniania wody, wykonujemy instalacje grzewcze, wodno-kanalizacyjne oraz klimatyzacje..


Wiodącym celem naszej firmy jest zapewnienie klientom najwyższej jakości produktów i usług w bardzo przystępnych cenach. Jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę oraz zapewniamy profesjonalny serwis.

Wybierając ofertę firmy Wasser Mann macie Państwo pewność, że podejmujecie trafną decyzję przy wyborze spełniającej oczekiwania, zapewniającej komfort użytkowania całej rodzinie oraz taniej w eksploatacji instalacji grzewczej.