undefined
undefined

Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o., ul. Celna 5, Nowy Tomyśl

Phoenix Contact Wielkopolska Sp z o.o.

ul. Celna 5

64-300 Nowy Tomyśl


tel. 061 44 35 500

fax 061 44 35 502


e-mail: praca@phoenixcontact.com


Oficjalna strona firmy Phoenix Contact Wielkopolska | Phoenix Contact

 

Profil działalności:

Phoenix Contact Wielkopolska (PxCW) to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo należące do Grupy Phoenix Contact – lidera i innowatora w dziedzinie elektryfikacji, usieciowienia i automatyzacji.


W Polsce firma rozpoczęła działalność w 1994 roku w Nowym Tomyślu i produkuje najwyższej jakości artykuły elektrotechniczne wykorzystywane do sterowania, łączenia i rozdzielania przepływu energii i danych niemal w każdej gałęzi przemysłu.


PxCW na przestrzeni 30 lat z niewielkiej firmy o profilu manufakturowym przekształciła się w nowoczesny zakład produkcyjno-technologiczny. Dziś jest największym pracodawcą na lokalnych rynkach, a w swoich trzech oddziałach: w Nowym Tomyślu, Tarnobrzegu i Poznaniu zatrudnia blisko 3000 osób.


Jako firma zaawansowana technologicznie wspólnie tworzy zrównoważony świat oparty na pasji do technologii i innowacji. Jej misją są rozwiązania wspierające rozwój elektryfikacji i automatyzacji jako wkład dla świata, w którym energia odnawialna jest dostępna z korzyścią dla wszystkich.


Więcej informacji znajdziesz na stronach:

Kariera Phoenix Contact Wielkopolska

Facebook

LinkedIn